نارنج گیاهی است که از شکوفه تا میوه اش قابل استفاده می‌باشد. طبع بهار نارنج گرم و خشک است و برای افرادی با طبع سرد، بسیار مناسب است. این گیاه سرشار از منیزیم، منگنز، بور، کلسیم، روی، سلنیوم، سدیم، مس، پتاسیم و ویتامین‌های گروه B، C و D است، همچنین ترکیبات فعالی از جمله فلاونوئید‌ها و فورانوکومارین‌ها را در خود دارد.

شکوفه‌های بهار نارنج در ۲ نوع تلخ و شیرین یافت می‌شوند و قرنهاست که از آن‌ها برای درمان طیف وسیعی از بیماری‌ها استفاده می‌شود.

گلاب، عرقیات گیاهی، عرقیجات گیاهی، عرق کاسنی، خواص گلاب، ویشنگ، کاشان، برزک، بهارنارنج، بیدمشک، عرق نعنا،بهارنترنج ویشنگ

 

 

اگر از مشکلات دستگاه گوارش و معده رنج می‌برید بهار نارنج معجزه درمان شماست، می‌توانید با مخلوط عرق بهار نارنج با مقداری آب یک محلول درمانی برای رفع اسیدی شدن معده درست کنید و به این ترتیب مشکلاتی، چون ناراحتی و دل درد، سوء‌هاضمه و حتی نفخ معده را از بین ببرید. این نوشیدنی حتی برای برطرف کردن دل درد در نوزادان نیز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

عرق بهارنارنج ویشنگ می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.این محصول با کیفیت بالا و دستگاه های به روز و به شیوه ای کاملا استاندارد و بهداشتی تولید می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *